Kamioni me dru përfshihet nga flakët. Zjarri nisi nga gomat, më pas…

Përfshihet nga flakët një kamion në Qafe-Plloçë. Ndersa bëhet e ditur se fillimisht kanë marrë flakë gomat si pasojë e frenimit dhe më pas zjarri ka përfshirë gjithë kamionin.

Burime nga policia bejne te ditur se fatmiresisht nuk ka deme ne njerez ndersa zjarri eshte fikur shpejt.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.