Covid i merr jetën një tjetër mjeku

Një tjetër mjek ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Bëhet fjalë për mjekun nga Skrapari Esat Pashaj. Mjeku Pashaj e humbi betejën me Covid në moshën 72-vjeçare. Doktori ishte shtruar prej 9 ditësh në spitalin në Tiranë dhe ndodhej në terapi intensive.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.