E rëndë në Korçë! Gjendet një person i pajetë në rrugë

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në rrugën F.S.Noli ,përballë “Gjimnazit Themistokli Gërmënji.”Sipas njoftimit të bërë nga policia viktima është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune dhe ende i paidentifikuar.

Njoftimi:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 31.10.2021, rreth orës 13:40, në lagjen nr. 7, Korçë, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili dyshohet paraprakisht të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.