Njoftohet shkëputje e energjisë elektrike në devoll, ja zonat dhe oraret …

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 4 Nëntor do të kryhen punime në linjën 35kV Korçë – Bilisht. Punimet do të kryhen në intervalin kohor 11:00-14:00. Pa energji do të mbeten këto zona : Pjesërisht: Qendër, Bitinckë, Miras, Kapshticë, Progër, Hoçisht, Vranisht, Stropan, Vishocicë, Baban njofton Bashkia Devoll.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: