Pas një periudhe qetësie ,Basha shfaqet në panair duke blerë libra(Foto)

Lulzim Basha vijon jetën private pas largimit nga drejtimi i Partisë Demokratike. Sot ai është parë në Panairin e Librit, ku është ndalur në disa stenda, si dhe ka blerë disa botime. Me siguri që ai tashmë ka kohë të mjaftueshme për t’ju përkushtuar leximit të librave pas shkëputjes nga lidershipi i opozitës. Reagimi i fundit politik i tij ishte pasi Sali Berisha e akuzoi si të përfshirë në aferën e Portit të Durrësi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.