Tërmet në tregun valutor/ Dollari në situatë dramatike, euro fiton terren …

Sot, me 24 nëntor 2022, dollari amerikan peson rënie ,ku blihet me 111.6 lekë dhe shitet me 113.1 lekë.Euro blihet me 116.5 lekë dhe shitet 117.1 lekë. Paundi britanik sot blihet me 134.2 lekë dhe shitet me 135.4 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: