Italia pati krizë ekonomike/ Kiara Tito rrëfen e prekur: “U ktheva në Shqipëri se….

Moderatoja Kiara Tito, në një bashkëbisedim me banorët e tjerë të Big Brother Vip Albania 2 ka rrëfyer një episod të vështirë të jetës së saj. Ajo tregoi e prekur se arsyeja përse u kthye në Shqipëri ishte për shkak se Italia kaloi krizë ekonomike dhe prindërit nuk kishin mundësi për t’i ofruar shkollimin.

Arsyeja përse vendosa të kthehesha në Shqipëri ishte se Italia pati krizë ekonomike. Prindërit nuk patën mundësi ekonomike për të më ofruar shkollën dhe e menduan mundësi më të mirë”, tregoi Kiara.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.