Aktorja shqiptare tregon emrin e regjisorit që i ka kërkuar favore seksuale në këmbim të rolit

Aktorja Cubi Metkaj ka thënë për herë të parë emrin e regjisorit që e ka ngacmuar seksualisht dhe i ka kërkuar favore në këmbim të një projekti. E ftuar në “Zemër Luana”, Cubi u mundua ta shamngte fillimisht, por në fund e tregoi emrin e tij. Ajo tha se bëhet fjalë për regjisorin Xhoslin Rama.

“Përderisa unë nuk e kam përmendur as më përpara këtë emër….ok do ta them…(hesht). Është regjisor filmi…, ok do ta them, është Xhoslin Rama,”- tha ajo.


Nga ana e regjisorit nuk ka pasur asnjë reagim deri më tani.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.