Aksident në aksin Pogradec-Korçë/ Makina përplas karrocën dhe largohet!

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në aksin rrugor Pogradec-Korçë në afërsi të fshatit Petrushë. Një makinë ka përplasur një karrocë në anë të rrugës dhe është larguar nga vendngjarja. Karroca ka përfunduar e përmbysur në anë të rrugës, dhe shkatërruar e tëra.

Drejtuesi i mjetit pasi e përplasi karrocën, u largua nga vendngjarja, por më vonë u arrit të identifikohej e të arrestohej.


Video:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.