Lojë apo e vërtetë/ Dea dhe Amos realizojnë puthjen e parë

Prej kohësh ‘pëshpëritet’ se mes Dea Mishel dhe Amos Zaharia ka shkëndija dashurie. Por që të dy, të paktën Dea, nuk e ka pranuar këtë shkëndijë. Mirpo duket se gjithçka rodhi krejt natyrshëm në lojën e Digital Movie Night, kur ata u puthën me njëri-tjetrin.

Më pas ata dolën duke qeshur në kuzhinë, ku Olta i ngacmoi: Këta të dy janë çift, por nuk e dinë!


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.