Luizi dhe Kiara nisin provat për puthjen e parë… Shkodrani konfirmon dua katër fëmijë…

Luizi dhe Kiara janë shumë pranë puthjes që i gjithë publiku ka pritur prej kohësh. Dyshja për shkak të provës së javës janë mbyllur në një ambjent më intim larg pjesës tjetër të banorëve. Teksa kujdesen për bebi Arbanën Luizi ka tentuar jo pak here për ta puthur Kiarën. Kjo e fundit nuk e refuzon më si më parë dhe me shumë mundësi konfirmimi i lidhjes do të vijë së shpejti me një puthje.

Në një video tjetër, dyshja teksa kujdesen për kukullën foshnjë diskutojnë mbi prindërimin, ku mes të tjerash këngëtari shkodran i thotë moderatores se do t’i bëjnë katër fëmijë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.