Rama promovon turizmin në Korçë: “Nga ish-maternitet i rrënuar e kthyem në qëndër të industrisë turistike(Foto)

Nga një godinë e rrënuar në Qendër të Re Turizmi në Korçë, që së shpejti hap dyert duke u bërë e katërta e këtij lloji pas Valbonës, Vermoshit dhe parkut të Belshit, investime publike nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit

Kjo qendër do t’i shërbejë zhvillimit të burimeve njerëzore për industrinë turistike, si edhe mbështetjes së operatorëve turistikë shkruan Rama ne facebook .


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: