“Më mori malli për ty”/ Luizi mban veshur rrobëdishanin e Kiarës, ajo afrohet dhe e puth!

Edhe pse dita nisi dhe vijoi me debate dhe përplasje të shumta, Luizi e mbylli më së miri duke përqafuar Kiarën. Ky i fundit doli nga dushi dhe veshi rrobëdishanin e Kiarës. Ai u shtri në krevatin e saj, ku u puthën e u përqafuan me njëri-tjetrin. Kiara i tha Luizit se e kishte marrë malli për të.

Ky i fundit ndonëse buzëqeshi, i tha Kiarës se nuk e beson dhe se këtë gjë po e thotë për t’i bërë qejfin.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: