Olta shpërthen keq brenda burgut te BBVIP :’Po ndihem e pavlerë'(Video)

Që pas leximit të zarfit ku banorët kishin mundësi shkëmbimi, Olta ka shprehur shqetësim. Sipas saj Luizi ka negociuar për ardhjen e atij zarfi dhe kjo nuk është e drejtë. Ajo tha se të gjithë mund të negociojnë jo vetëm Luizi, ose të kryejnë dënimin që i është caktuar.

Olta: Unë tani jam shumë e shqetësuar. Nuk e ke idenë sa po e ruaj qetësinë. Po ndihem e pavlerë. Kaq.


Luizi: Mos vallë je e pavlerë në këtë lojë?

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: