Vuri tollumbace ne peme, Bashkia Korçe bën namin:
“I vë 100 mije lek gjobe subjektit(Foto)

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.Na ndiqni: