Këmbimi valutor 16 shkurt 2023

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 107.6 lekë dhe do shitet me 108.5 lekë. Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.3 lekë dhe shitur me 115.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129 lekë dhe shitet me 130.5 lekë


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: