Personazh shumë i dashur në pallati 176 me Jovan Bregun/ Njihuni me konkurrenten e re te BBVIP…

Një tjetër banore do i bashkohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Lart e poshtë po thuhet se konkurrentja më e re e Big Brother Vip, do të jetë pikërisht aktorja e njohur Eva Alikaj. Sipas Anabel.al mësohet se Alikaj do të hyjë puntatën e së martës në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania.

Kujtojmë se banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për t’i interpretuar. Eva thuhet se do të surprizojë banorët dhe do të jetë konkurrentja më e re e reality show-t.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: