Kë do ndëshkojë Vëllai i Madh’? Mbërrin zarfi i zi në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP. Nuk dihet ende se çfarë përmban zarfi, teksa banorëve u është thënë se do hapet në momentin që i lajmëron vëllai i madh. Banorët kanë nisur të aludojnë për përmbajtjen, teksa një pjesë e tyre mendojnë se zarfi ka të bëjë me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme tek lavamani, mes Kiarës dhe Luizit.

Ndërkohë Maestro, ka deklaruar se nëse zarfi është përjashtim për Luizin për këtë ngjarje, atëherë duhet të përjashtohet dhe ai, pasi e mbështeti.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: