Kanosi me thikë drejtorin e Entit të Banesave në Korçë, arrestohet 41-vjeçari

-Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin B. D., 41 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me një mjet prerës (thikë), shtetasin I. K., 52 vjeç, me detyrë drejtor i Degës Rajonale të Entit të Banesave, Korçë.

Mjeti prerës u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: