Njoftohet shkëputje e energjisë në Devoll “, ja zonat dhe oraret….

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datat 17-18 mars gjatë intervalit kohor 08:00-08:30 dhe 15:30-16:00 dhe 08:00-16:00 do të kryhen punime në linjën 35kV Korçe – Bilisht. Pa energji do të mbeten këto zona në Korçë:

08:00-08:30 dhe 15:30-16:00
Pjesërisht: Qendër, Bitinckë, Miras, Kapshticë, Bilisht, Liqenas, Progër, Pojan, Hoçisht, Vranisht, Stropan, Vishocicë, Baban. 08:00-16:00
Pjesërisht: Progër, Pojan, Hoçisht, Vranisht, Stropan, Baban.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: