Luana Vjollcës i bie papritur dhëmbi, ja reagimi epik i moderatores(Video)

Përpara se të nisë “Love Island” Luana Vjolla ka vendosur që këtë verë t’i përkushtohet muzikës. Ajo së shpejti do të sjellë bashkëpunimin e saj me Bardhin dhe Matolale. Teksa po merret me xhirimet një incident i ka ndodhur. Ka qenë Luana me anë të një videoje në Instagram që ka zbuluar se faseta e saj e dhëmbit i ka rënë madje e ka përpirë teksa ka ngrënë drekën dhe nuk e ka vënë re.

Këtë situatë Luana e ka marrë me sportivitet, ndoshta se s’kishte çfarë të bënte tjetër dhe fare pa komplekse publikoi edhe si duket pa një dhëmbin e dëmtuar…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: