Çfarë ka ndryshuar pas martesës dhe kur do të zgjerohet familja e tyre? Rrëfehet Armina Mevlani…

Më 25 shtator 2022 pas 10 vitesh së bashku Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Në një intervistë të shkurtër për “Pushime on Top”, Armina Mevlani ka folur së fundmi për jetën e saj si nuse, pas martesës. Mevlani tha se nuk kanë ndryshuar shumë gjëra, pasi kishin një lidhje prej 10 vitesh, vetëm se marrëdhënia është përforcuar akoma më shumë.

Asgjë, ne kishim 10 vjet bashkë, dhe jetojmë në një shtëpi prej 8 vitesh. Thjesht marrëdhënia duke ecur maturohet, respekti shtohet, dimë se çfarë do njëri dhe se çfarë do tjetri dhe jemi bërë si shokë të ngushtë se çdo gjë e flasim me njëri-tjetrin. Mendoj se evolon për mirë, kur të dy dinë si ta trajtojnë,”-tha ajo.

Jo tani pas dasme, por prej shumë kohësh Armina është pyetur rreth planeve të zgjerimit të familjes.

Pjesë nga biseda:

Eni Shehu: Një fëmijë kur do e bësh?

Armina Mevlani: Po dhe fëmija sigurisht që do të vijë


Eni Shehu: Në plane të afërta?

Armina Mevlani: Kur të jetë, kur të ndodhi, thjesht presim. Ma bëjnë shumë këtë pyetje, unë po punoj, po shijoj marrëdhënien, kur të vijë fëmija do të jetë një lumturi ekstra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: