I ka dhënë fund martesës? Adelina Tahiri i jep fund aludimeve….

Historia e dashurisë së Adelina Tahirit me bashkëshortin u vu në qendër të vëmendjes kohët e fundit, teksa vetë këngëtarja pranoi se martesa e tyre ishte në një krizë, duke mos dhënë megjithatë detaje. Menjëherë u aludua se ata ishin ndarë, dike qenë se çifti nuk u pa më bashkë që prej asaj kohe, por e vërteta është krejt ndryshe.

Ditën e sotme, me një foto të postuar në rrjetet sociale,

Adelina i dha fund këtyre thashethemeve duke zbuluar se marrëdhënia e saj me avokatin e njohur maqedonas ështe e mirë dhe janë të lumtur.

Në foto këngëtarja shihet e shoqëruar nga bashkëshorti, prindërit e saj dhe motra, teksa shkruan bashkangjitur: “Family time”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: