U rrëzua teksa krasiste pemët në shtëpi, vdes 63 vjecari…

Një 63 vjecar ka humbur jetën mesditën e sotme në Çorovodë. Referuar burime ve zyrtare të policisë, 63 vjecari me inicialet, K.K ishte duke krasitur pemët në banesën e tij, ndërsa është rrëzuar nga lartësia, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:


Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.