E trishtë / Moderatori i njohur humb të atin: “Pusho i qetë në botën tjetër bab….

Moderatori i njohur Ronaldo Sharka ka humbur të atin e tij, pas një beteje të gjatë me sëmundjen e kancerit. Është vetë Ronaldo që ka ndarë lajmin e trishtë në rrjetet sociale. Përmes një fofografie në Instagram, moderatori, i cili ka vetëm pak ditë që doli nga “reality show” Big Brother Vip, shkruan:

“Pusho i qetë në botën tjetër BAB…”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: