E rëndë/ U rrëzua nga pema ,humb jetën pas 12 ditësh te Trauma 34-vjeçari

Një person ka humbur jetën në Shkodër, pasi është rrëzuar aksidentalisht. Dyshohet se 34-vjeçari me iniciale P.K., është rrëzuar aksidentalisht më datën 17 maj nga lartësia e një peme lisi në fshatin Theth, ku për pasojë ka mbetur i lënduar.

Grupet hetimore vijojnë punën për dokumentimin ligjor të rrethanave të këtyre ngjarjeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: