E rëndë/ Plagoset me thikë 15-vjeçari…

Një 15-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Gjirokastër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Katrori”, ku gjatë një konflikti të çastit, është dëmtuar në këmbë me thikë presës një 15-vjeçar, i cili po merr ndihmën mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: