Aksident i frikshëm në Prrenjas/ Përmbyset makina, shpëton për mrekulli nëna me foshnjen…

Një aksident i friskhëm ka ndodhur këtë të diel në aksin Librazhd-Prrenjas, ku një makinë është përmbysur në mes të rrugës, pranë fshatit Pishkash. Siç shihet edhe nga FOTO makina është rrokullisur në rrugë, ndërkohë që brenda mjetit ndodhej një grua dhe fëmija i saj një vjeç.

Fatmirësisht nëna dhe fëmija nuk kanë pësuar lëndime, ndërsa drejtuesi i mjetit ka thyer krahun

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: