Georgina Rodriguez shijon pushimet/ Disa dallgë të forta e rrëzojnë dhe ajo shpërthen në të qeshura(Video)

Pushime në det për Georgina Rodriguez. Partnerja e Cristiano Ronaldos ka shpërndarë në Instagram një video për të qeshur, në të cilën ajo pushtohet nga dallgët. “Kur mendon se je e pamposhtur”, – ka shkruar me ironi influencuesja, duke u shfaqur mjaft sensuale. Videoja është pëlqyer nga ndjekësit, të cilët e kanë vlerësuar si një femër natyrale dhe spontane.

Është gjëja e parë e natyrshme që kam parë tek ajo, që kur është personazh publik”, – ka shkruar një ndjekës. “Më në fund një video ku tregon thjeshtësinë e saj”, – komentoi dikush tjetër.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: