Skënderbeu kampion i Kategorisë së Parë, momenti kur ‘ujqërit’ ngrenë lart trofeun(Video)

Për herë të katërt në histori, Skënderbeu është shpallur kampion i Kategorisë së Parë dhe nga sezoni i ri do luajë në Superligë. Fundi i së Parës ka sjellë trofeun për korçarët, teksa një rol kyç pati edhe trajneri Ivan Gvozdenovic që e mori ekipin në mesin e nëntorit 2022. Trofeun e dorëzoi zv.presidenti i FSHF-së,

Lutfi Nuri te kapiteni Erlis Frashëri në stadiumin “Roza Haxhiu” Lushnjë…


Skënderbeu kampion i Kategorisë së Parë

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: