Nga Gjonomadhi në Kolanec /Policia superaksion :”Procedon 2 persona, u kapën duke kryer ndërtime pa lejë…

-Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin I. Z., 52 vjeç, banues në fshatin Kolanec, Maliq, pasi u kap në afërsi të banesës, duke kryer punime ndërtimi pa leje.

Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin R. B., 39 vjeç, banues në fshatin Gjonomadh, Korçë, pasi u kap në afërsi të banesës, duke kryer punime ndërtimi pa leje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: