Përfshihet nga flakët Benzi….ishte e parkuar në oborin e shtëpisë

Digjet nje autmojet tip BenZ ne lagjen Skenderbej,të Elbasanit. Makina ka qene e parkuar në oborin e shtepise dhe ishte ne pronësi te Shaban Dokut. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i flakeve ka qenë një defekt teknik. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.Policia është nisur drejt vendngjarjes për të bërë zbardhjen e plotë të këtij incidenti.