I thanë se je prekur nga Covid, aktorja Ema Andrea rrëfen telefonatën që e trembi

Mbrëmjen e kaluar aktorja Ema Andrea ka marrë një telefonatë aspak të këndshme. Një zë vajze, që deklaronte se e merrte nga spitali “Shefqet Ndroqi” i ka komunikuar Emës nëpërmjet telefonit se është e infektuar me Coronavirus.Madje telefonata dhe shakaja pa kripë e personit që qëndronte pas telefonit ka shkuar deri aty sa i ka thënë aktores se pas pak çastesh në banesën e saj do të vijë ambulance.”Sapo me mora nje telefon nga nje nr privat,ne te cilin nje soj bibe ne dialekt, me thoshte qe kam dale pozitive ne korona virus se paskam qene ne nje shfaqje!

Vogelushja u prezantua si personi qe paguhet per kete pune dhe punon ne spitalin “Shefqet Ndroqi” duke leshuar shprehjen,ndoshta me te mencur ne jeten e saj “Ben mire te jesh ne shtepi se po te sjellim ambulancen”Oj ti goc,qe paske numrin tim e bere shoqnine me qesh, a ta kap truri qe prej ketij humori dikush mund te shqetesohet?


Po sikur te isha semure vertet? A e kap lenda jote gri qe shume mjeke ne ate spital po rrezikojne jeten?

A e kap droga jote qe shume njerez kane humbur familjaret e tyre? A ta pret mendja qe te ka mbush mami qe une mund te ta kem ngene?

Dhe e fundit… Vertet mendon se me nr privat nuk gjehesh? Qe une nuk te gjej?!

Bravo mamit dhe babit tend qe kane rritur nje kafshe pa ndergjegje e sigurisht injorante ne çdo fushe!

Uroj mos ti ndodhe dikujt tjeter ky takim i dhunshem telefonik”, shprehet aktorja Andrea.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.