Ç’po ndodh? Digjet gjatë natës makina në Korçë…

Korçë/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 10, Korçë, në rrugën “Boris Plumbi”, ka rënë zjarr në automjetin në pronësi të shtetasit G. S., i cili është djegur pjesërisht në pjesën e përparme të motorit.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: