Sherr dhe grushta për motive të dobta/ Shpallen në kërkim dy të rrinjtë Korçare: “Rrahën 19-vjeçarin nga Maliqi…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq referuan materialet në Prokurori ku u shpallën në kërkim shtetasit E. A., 22 vjeç dhe S. D., 18 vjeç, banues në Korçë, pasi në fshatin Libonik, Maliq, gjatë një konflikti për motive të dobëta, në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë goditur me grushte dhe shkelma një 19-vjeçar,

banues në Maliq, të cilit i kanë shkaktuar dëmtime trupore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: