Kapet nga policia 32-vjeçari në Korçë, posedonte përforcues grushti në makinë…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin P. Q., 32 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 17, Korçë, shërbimet e Policisë, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin tip “Volvo”, që ky shtetas drejtonte,

gjetën një përforcues grushti, i cili i sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: