Vijojnë përgatitjet për ndeshjen me Tiranën/ Lojtarët po stërviten intesivisht, nuk mungon atmosfera në grup…

Përgatitemi për ndeshjen me Tiranën! Nën urdhërat e trajnerit Ivan Gvozdenovic lojtarët po stërviten për sfidën e së enjtes. Atmosfera në skuadër është e shkëlqyer!

forcaskenderbeu⚽️⚪🔴⚽️

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: