Po as fshesa nuk keni? Teknologjia ‘e krundes’ i prish fotot e fushatës Kryetarit të Bashkisë Korçë

Që Sotiraq Filo punon më së miri e më së shumti me fasadën ….për tu dukur sikur çdo gjë e bën me pasion, me përkushtim, për te ngjarë sa më real dhe sa më i dashur me njerëzit, këtë e dimë tashmë të gjithë e madje i kemi parë edhe rastet kur mundohet të dalë si i qeshur në kamera e kur nga ana tjetër turfullon nga inatet e mllefet….

Një gjë të tillë duket se është duke detyruar që të bëjnë edhe punonjësit e tjerë të bashkisë, përfshirë edhe ata më të thjeshtit që kanë nevojë për bukën e gojës, siç janë pastruesit e këtij qyteti. Në fotot e publikuara , duket qartë qe punëtorët e pastrim-gjelbërimit të marrin pozicione të bukura, të bëjnë sikur punojnë të gëzuar e të lumtur…sikur nuk e kanë mendjen….. e në fund të ditës të lavdërohet Raqka me fotot qe i duhet per fushaten , pasi 14-Maji eshte prane.… Por ndryshe nga spektakli qe ofron Sotiraqi ,Korçaret i kane berë lum komentesh negative edhe per teknologjinë ‘e krundes’ qe po i prish fotot e fushatës…


Korçaret lum komentesh negative :

Po as fshesa nuk keni? Po i kane bere te shkretet me purteka shelqishteje.

Palacolleku ka shume forma,nje nga keto jane fshesat e ketyre te gjoreve me te cilat krenohet kjo bashki!!dhe te mendosh ge jetojme ne 2023!

Kjo tregon qe po vine votimet.

Po keto fshesat nga i kane marre borxh..??

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: