Skënderbeu i ‘papërmbajtshëm’ edhe me Tiranën ,kalon në epersi në Selman Stermasi

Skënderbeu vazhdon ecurinë pozitive duke shfaqur forcë në elitën e futbollit shqiptar. Pas 2 fitoreve ne dy javet e para ,ekipi Korçar trondit edhe Tiranen ne Selman Stermasi. Goli do të vinte në minuten e 2-te , kur Nikaj i jep avantazhin korçarëve në transfertë.

2′ GOOOL SKËNDERBEU! Nikaj kalon në avantazh Korçaret me një aksion personal.

Tirana (4-3-3): Lika; Doka, Lulaj, Hoxhallari, Përgjoni; Jonuzi, Hila, Lushkja; Hasani, Kaina, Latifi. Trajner: Orges Shehi

Skënderbeu (3-5-2): Alia; Ramos, Prençi, Randi; Frashëri, Liço, Rabiu, Yuri, Shaqe; Rashica, Nikaj. Trajner: Ivan Gvozdenoviç

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: