Sherri për pronat/ 70-vjeçari godet me thikë 45-vjeçarin në Korçë…

Një sherr ka degraduar në përdorimin e thikës ditën e sotme në Korçë. Mësohet se një 70-vjeçar ka qëlluar me thikë një 45-vjeçar në këmbë. Sherri mes këtyre dy persona ka nisur për një pronë bujqësore. I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës, ku po merr ndihme mjëksore.

Ndërkohë që i moshuari është arrestuar nga policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: