Kapet me sasi kokaine pas kontrrollit ,arrestohet 32-vjeçari në Korçë…

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin B. Q., 32 vjeç, banues në Korçë pasi në lagjen nr. 4, Korçë, ka kundërshtuar me forcë punonjësit e Policisë, për të mos i kryer kontrollin fizik. Pas kontrollit fizik, atij iu gjet një sasi e vogël me lëndë të dyshuar narkotike kokainë,

e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: