E rëndë në Pogradec/ Gjendet i vdekur një 55-vjeçar dyshohet se….

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Guri i Kuq, Pogradec, është gjetur i pajetë, shtetasi A. T., rreth 55 vjeç. Ai dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht nga një lartësi në afërsi të banesës, ku ky shtetas jetonte i vetëm. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pogradec/Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Guri i Kuq, Pogradec, në afërsi të banesës ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi R. T., rreth 55 vjeç, i cili dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: