Përplasi makinën e parkuar /Arrestohet 41-vjeçari nga Korça :”Ngiste Mercedesin i dehur…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin O. L., 41 vjeç, banues në Korçë, pasi në rrugën “Marigo Pozio”, Korçë, duke drejtuar automjetin tip “Mercedes-Benz”, ka përplasur një automjet tjetër dhe si pasojë ka shkaktuar dëme materiale.

Pas kryerjes së testit të alkoolit rezultoi se shtetasi O. L. e drejtonte automjetin, në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: