Zbulohet këngëtari që porositi djegien e ‘Ferrarit’ të Noizyt(Foto)

Më 6 Gusht, Konti dhe një 17-vjeçar nga Vlora kanë djegur “Ferrarin” e Noizyt në Durrës me porosi të Kleviol Ahmetit ose siç njihet ndryshe “Cllevio”. Kur është arrestuar, i riu nga Vlora ka deklaruar se Cllevio i ka dhënë 6 mijë euro për djegien e makinës.

Kleviol Ahmeti (Cllevio Serbiano) më pagoi 6 mijë euro. Mora një shokun tim për të më ndihmuar. Flakën ja vura me benzinë në pjesën e përparme.

Ferrari” ka qenë i parkuar pranë lokalit të Noizyt në zonën e Currilave në Durrës në datën 6 gusht rreth orës 05:10 kur i është vendosur flaka. Autori dhe i mituri që e ka ndihmuar, i kanë hedhur benzinë në pjesën e përparme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: