Babai shqiptar le nam në Greqi: “Zhdëp” në dru vajzën e madhe se i kërkoi para, e vogla e godet me shkelma për të mbrojtur motrën…

Një emigrant shqiptar në Greqi ka rënë në prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj të bijës së tij 20-vjeçare. Sipas medieve greke situate mes babë e bijë ka dalë nga kontrolli, kur kjo e fundit i ka kërkuar para babait. Emigranti shqiptar i tha të se nuk ka para, megjithatë e reja këmbënguli. E për pasojë gjakrat u nxenë, me babanë që filloi të rrahë të bijën.

Vajza mori lëndime në sy, teksa motra e 20-vjeçares, dy vite më e vogël teksa shihte që babai dhunonte motrën e saj, ka nisur të godasë me shqelma të atin.


Të gjithë familjarisht përfunduan në Drejtorinë e Policisë dhe u morën në pyetje, ndërsa çështja po shqyrtohet sot në Gjykatën Autofore të Kundërvajtjeve të Heraklionit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: