Me levë në dorë/ Kontrollori rreh pasagjerin në linjën e autobuzit se s’kishte biletë

Sherr në linjën e autobuzit të Tiranës së Re. Një djalë që ka hipur në urban nuk ka pasur biletë dhe është konfliktuar me kontrollorin. Ky i fundit, i cili shihet dhe me levë në dorë në video, e ka grushtuar pasagjerin, pasi djali i ka thënë se nuk e kishte biletën sepse e kishte hedhur. Sipas dëshmisë së një vajze që e ka denoncuar situatën, të dy janë konfliktuar fizikisht dhe janë shtrirë në tokë.

Më pas i ka ndarë një grua, ndërsa shoferi i autobusit i ka dhënë një levë kontrollorit.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: