I parkuar pranë shtëpisë, digjet gjatë natës “Mercedes-Benz” në Korçë…

Një makinë është djegur gjatë natës në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 6 të qytetit. Automjeti tip “Mercedes-Benz” në momentin që është djegur ka qenë parkuar në afërsi të banesës. Pronari i makinës, M .D ka deklaruar se nuk ka konflikte. Raportohet se ai nuk është person me precedentë penalë.

Njoftimi i Policisë:


Digjet gjatë natës një automjet në Korçë. Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 01:50, në lagjen nr. 6, Korçë, ka rënë zjarr dhe është djegur automjeti tip “Mercedes-Benz” në pronësi të shtetasit M. D., banues në Korçë, i cili ka qenë i parkuar në afërsi të banesës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: