‘Shiko plaka, bredh andej-këtej’/ Marjana Kondi i përgjigjet komentit epik të aktorit: “Ta rregulloj unë qejfin ty…

Marjana Kondi është ndër aktoret shqiptare më aktive në rrjetet sociale, sa i përket brezit të saj. Së fundmi në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe komentet me aktorin e mirënjohur Robert Ndrenika dhe batutat e tij pikante. Këtë herë pas një foto të publikuar nga artistja Marjana Kondi, e cila shihet e buzëqeshur teksa ndodhet pranë “Fontana di Trevi” në kryeqytetin e Italisë, në Romë.

Të bekuar jemi të gjithë” shkruan ajo.

Ndrenika i bën komentin epik; “Shiko shiko plaka, bredh andej këndej”.

Por aktorja i përgjigjet Ndrenikës po me batutë; “Ore mos më thuaj plakë, ta rregulloj unë qejfin ty”, shkruan Marjana.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: