E rëndë në Turan të Korçës/ Gjendet e vetëvarur 36-vjeçarja…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Turan të Korçës. Sipas informacioneve praprake raportohet se një 36-vjeçare është gjetur e vetëvarur në hangarin e banesës së saj, ku paraprakisht në trupin e të resë nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.08.2023, në fshatin Turan, Korçë, në hangarin pranë banesës së saj, është gjetur e vetëvarur dhe pa shenja dhune, një 36-vjeçare. Grupi hetimor vijon veprimet për të dokumentuar ligjërisht rrethanat

e kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: