Diell dhe temperatura për plazh /Ja si do jetë parashikimi i motit për ditën e diel…

Ditën e diel reshjet do të izolohen në verilindje. Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi i forcës 3 ballë.Ju urojmë një fundjavë të bukur!

Advertisement